Podsumowanie tygodnia #18

Cześć. Bez przedłużania zapraszam na kolejne podsumowanie tygodnia.

Film tygodnia: Filmem tygodnia jest Więzień Nienawiści. Opowiada on historię byłego neonazisty, który próbuje skłonić swojego brata do zmiany poglądów. Tematyka może wydawać Wam się dość ciężka i nudna, ale naprawdę z całego serca polecam. Dopiero po obejrzeniu filmu zrozumiałam jego tytuł. Film porusza ważne kwestie społeczne,a mianowicie nietolerancję oraz ślepe podążanie za liderem. Naprawdę świetny film z moim ulubionym aktorem (Edward Norton).


Piosenka tygodnia: Po prostu posłuchajcie. Joan – So Shy

Najlepsze zdarzenie: Dowiedziałam się, że przyjeżdża do mnie siostrzeniec z Irlandii. Niezmiernie mnie to cieszy i już nie mogę się doczekać aż go zobaczę!

Zdjęcie tygodnia: Rower i słoneczniki. Czego chcieć więcej?

tumblr_op0u5sRKSp1u5lqbno1_540

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Książka tygodnia: W tym tygodniu polecam Wam książkę Wołanie Kukułki Roberta Galbraiht’a (czyli JK Rowling). Jest to książka o prywatnym detektywie Cormoranie Strike’u, który zostaje wynajęty do sprawdzenia okoliczności śmierci celebrytki-supermodelki. Ogólnie strasznie lubię kryminały, wymieszane z obyczajówką i dobrym humorem. Fajna, lekka książka, czytało się ją z zapartym tchem. Jest to pierwszy tom z trzech (a będzie podobno 7!) i uważam, że jest rewelacyjny.

kukulki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najgorsze zdarzenie: UPAŁY. Lubię lato, ale nie lubię upałów. Jest to męczące i nie da się normalnie podróżować komunikacją miejską lub czymkolwiek co nie ma klimatyzacji. Spacery i wszystkie inne wyjścia robią się męczące.

 

Dzisiaj było szybko i zwięźle. Bądźcie dobrzy i mili. Dzięki!

  1 comment for “Podsumowanie tygodnia #18

  1. 26 czerwca 2017 o 20:51

    Hej :)
    Też nienawidzę upałów. W Gdańsku jednak ciągle pada od kilku dni i udaje mi się jakoś tych upałów uniknąć, ale wiem, że prędzej czy później i tak mnie one spotkają. Książka wydaje się ciekawa. Nie wiedziałem, że J.K. Rowling pisała coś jeszcze… Piosenka podoba mi się. Ufam Ci, jeśli chodzi o muzykę, bo polecasz naprawdę świetne kawałki!
    Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *